TURNIEJ ŻAKÓW NA VICTORII
16 listopada 2025 roku nasi żacy rozegrali turniej na Victorii. W zawodach wzięło udział dziewięć zespołów, a nasza drużyna w klasyfikacji końcowej uplasowała się tuż za podium – na czwartym miejscu. Nasz bramkarz, Wojciech Świercz, został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Co szczególnie warte podkreślenia, był to dla Wojtka pierwszy turniej w życiu.
Wyniki:
Faza grupowa:
- Beniaminek 1 – 0 Zieloni Żarki
Bramka: Szymon Wąsek - Football Academy II Częstochowa 0 – 7 Beniaminek
Bramki: Demetre Kapenadze (5), Szymon Wąsek (2) - Beniaminek 0 – 2 Victoria I Częstochowa
Druga faza turnieju:
- Beniaminek 0 – 2 Liswarta Krzepice
- Beniaminek 0 – 4 Victoria I Częstochowa
- Beniaminek 0 – 1 Pogoń Kamyk
Skład Beniaminka:
Mikołaj Sychla, Demetre Kapenadze, Szymon Wąsek, Oliwier Respondek, Wojciech Świercz, Marcel Prokop
Trener: Daniel Jasiński




Dodaj komentarz