TURNIEJ ŻAKÓW NA VICTORII

16 listopada 2025 roku nasi żacy rozegrali turniej na Victorii. W zawodach wzięło udział dziewięć zespołów, a nasza drużyna w klasyfikacji końcowej uplasowała się tuż za podium – na czwartym miejscu. Nasz bramkarz, Wojciech Świercz, został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Co szczególnie warte podkreślenia, był to dla Wojtka pierwszy turniej w życiu.

Wyniki:

Faza grupowa:

  • Beniaminek 1 – 0 Zieloni Żarki
    Bramka: Szymon Wąsek
  • Football Academy II Częstochowa 0 – 7 Beniaminek
    Bramki: Demetre Kapenadze (5), Szymon Wąsek (2)
  • Beniaminek 0 – 2 Victoria I Częstochowa

Druga faza turnieju:

  • Beniaminek 0 – 2 Liswarta Krzepice
  • Beniaminek 0 – 4 Victoria I Częstochowa
  • Beniaminek 0 – 1 Pogoń Kamyk

Skład Beniaminka:

Mikołaj Sychla, Demetre Kapenadze, Szymon Wąsek, Oliwier Respondek, Wojciech Świercz, Marcel Prokop
Trener: Daniel Jasiński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *